Home » Netwerk » Private equity » Vastgoed

Vastgoed

Vastgoed

NEPROM leden

3W New Development www.3wnewdevelopment.com
ABB Ontwikkeling B.V. www.abbbouwgroep.nl
ABN AMRO Bank N.V. www.abnamro.nl
Ahold Europe Real Estate & Construction B.V. www.ahold.com
Altera Vastgoed NV www.alteravastgoed.nl
AM www.am.nl
AM Real Estate Development www.amred.nl
Amvest www.amvest.nl
ASR Vastgoed Ontwikkeling N.V. www.asrvastgoedontwikkeling.nl
Ballast Nedam Ontwikkeling www.ballast-nedam.nl
BEMOG Projektontwikkeling B.V. www.bemog.nl
Blauwhoed www.blauwhoed.nl
Bouwfonds Ontwikkeling B.V. www.bouwfonds.nl
Bouwinvest REIM www.bouwinvest.nl
Corio Nederland B.V. www.corio-eu.com
De Alliantie Ontwikkeling B.V. www.de-alliantie.nl/ontwikkeling
Delta Lloyd Vastgoed www.deltalloydvastgoed.nl
DID Vastgoedontwikkeling bv www.didbv.nl
Dura Vermeer Divisie Bouw en Vastgoed BV www.duravermeer.nl
ERA Contour B.V. www.eracontour.nl
FGH Bank N.V. www.fghbank.nl
Heijmans Vastgoed B.V. www.heijmans.nl
Heilijgers Projectontwikkeling bv www.heilijgers.nl
Hurks groep www.hurks.nl
J.P. van Eesteren B.V. www.jpvaneesteren.nl
Janssen de Jong Projectontwikkeling B.V. www.jjpo.nl
Kalliste Woningbouwontwikkeling BV www.kalliste.nl
Kikx development bv www.kikxdevelopment.nl
Koopmans Bouwgroep b.v. www.koopmans.nl
LATEI projectontwikkeling BV www.latei.nl
Leyten www.leyten.nl
MAB Development Nederland B.V. www.mab.com
Multi Vastgoed BV www.multi-development.com
NS Stations B.V. www.nsstations.nl
OVG Projectontwikkeling bv www.ovg.nl
Propertize www.propertize.nl
Provast www.provast.nl
Schiphol Real Estate B.V. www.schiphol.nl/realestate
Stadgenoot www.stadgenoot.nl
Staedion www.staedion.nl
Synchroon B.V. www.synchroon.nl
Syntrus Achmea Real Estate & Finance www.achmeavastgoed.nl
TBI Holdings B.V. www.tbi.nl
Van Wijnen Groep N.V. www.vanwijnen.nl
Vesteda www.vesteda.com
VolkerWessels Vastgoed bv www.vwvastgoed.nl
VORM Ontwikkeling B.V. www.vorm.nl
Waaijer Projectrealisatie www.waaijerprojectrealisatie.nl
Ymere www.ymere.nl
Zeeman Vastgoed BV www.zeemanvastgoed.nl
De bovengenoemde 50 ontwikkelaars zijn lid van de Nederlandse Vereniging van Projectontwikkeling Maatschappijen.De Nepromis in 1974 opgericht en stelt zich ten doel de samenwerking te bevorderen tussen overheid en ontwikkelaars bij de totstandkoming van vastgoedprojecten. Meer informatie vindt u op http://www.neprom.nl

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML-tags en -attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>